Usługi kynologiczne
BOWENA
Polecane strony
Darmowy licznik odwiedzin
Nazywam się Barbara Czuba.
Jestem związana z psami od wielu lat. Pierwszy puchar na zawodach Pies Towarzyszący z moją suką cocer spaniel zdobyłam w 2009r.

Ukończyłam podyplomowe studia kynologiczne w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku "Pies w społeczeństwie. Hodowla i zachowanie" z oceną bardzo dobrą.
Uczestniczyłam w wielu kursach i seminariach prowadzonych przez znanych i cenionych instruktorów psich sportów.

Przez kilka lat czynnie uprawiałam sporty kynologiczne z dwoma sukami rasy border collie. Poszerzając swoje horyzonty przygotowywałam je do wielu konkurencji. Agility, Frisbee, Pies Towarzyszący, Obidience, Dogtrekking, Tropienie, Pasienie. Mamy za sobą kilka sukcesów w postaci zdanych egzaminów Agility, PT (Pies Towarzyszący), kwalifikacji do Mistrzostw Polski Frisbee, III miejsca w Mistrzostwach Polski Dogtrekkingu 2015, III miejsca w Pucharze Polski Dogtrekkingu 2015 oraz II miejsce w Mistrzostwach Polski Dogtrekkingu 2018 na dystansie long.
Moje psy mają 6 i 8 lat. Trenujemy (wolę te sesje nazywać zabawą) co kilka dni. Obecnie najczęściej można nas spotkać na placu, naszego ukochanego agility, a także na leśnych ścieżkach podczas treningów bikejoring. W wolne wieczory aktywujemy nosy poszukując róznych zapachów.

Jestem także, wraz z moimi psami, półfinalistką programu telewizyjnego TVN "Mam Talent" do którego kwalifikację uzyskałam z pokazem nazwanym przeze mnie "kabaretem na dwa psy".

Dodatkowo prowadzę hodowlę rasy border collie o profilu sportowym.
Zapraszam na prelekcje, pokazy i szkolenia.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące psów.

Zapraszam do obejrzenia kilku filmów:
- Rysa i Oda sztuczki


- Rysa i Oda "Nothing is impossible"


- "Dzień Dobry TVN"
link do filmu


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Usługi Kynologiczne BOWENA